Ubytování

Ceník ubytování

  • Ubytování nad tři noci 450,- Kč / osoba (min. 3 osoby)
  • Ubytování na jednu noc pro dvě osoby 1 100,- Kč / apartnán
  • Ubytování v apartmánu pro jednu osobu 1 000,- Kč / noc

O pensionu

Pension U Lašanů se nachází v centru města Třešť na Vysočině. Poskytuje příjemné rodinné prostředí s výhodnou polohou, kde je centralizována veškerá občanská vybavenost – restaurace, obchody s potravinami, oblečením, lékárna, či cukrárna.

V našem nově zrekonstruovaném pensionu na Vás čekají útulné a plně zařízené apartmány, které jsou vhodné jak pro obchodní klientelu, individuální turisty, tak samozřejmě i pro rodiny s dětmi. Vstupy do apartmánů jsou samostatně uzamykatelné ze společné chodby. Každý apartmán má vlastní sociální zařízení, připojení k internetu prostřednictvím WIFI a TV. Tři pokoje jsou vybaveny vlastní kuchyňkou, lednicí a mikrovlnou troubou. V apartmánech nabízíme také možnost dlouhodobého ubytování. V létě je k dispozici posezení na venkovní terase s možností grilování a krásným výhledem na město a jeho okolí.

Nedaleko Třeště se nachází několik zajímavých historických památek, které určitě stojí za návštěvu. Přímo v Třešti můžete nalézt hned několik překrásných památek, mezi které paří například zámek, židovská synagoga, rodný dům J. A. Schumpetera nebo známé místní betlémy, díky kterým se Třešti přezdívá „město betlémů“.

V okruhu do několika desítek kilometrů můžete navštívit řadu historických památek. Ať se jedná o hrad Roštejn, pramen řeky Dyje nebo renesanční Telč zapsanou na seznamu památek UNESCO. Také je zde možnost návštěvy krajského města Jihlavy, které se pyšní spoustou historických památek, katakombami, zoologickou zahradou, novým nákupním centrem a pivovarem.

Pension U Lašanů se nachází v centru města Třešť na Vysočině. Nabízíme celoroční ubytování ve 2,3 a 4 lužkových pokojích a apartmánu. Kapacita pensionu je 16 lůžek. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, TV, připojení k internetu prostřednictvím WIFI. Tři pokoje jsou vybaveny vlastní kuchyňkou, lednicí a mikrovlnou troubou. V apartmánu nabízíme možnost dlouhodobého pobytu.

V létě je k dispozici posezení na venkovní terase s možností grilování a krásným výhledem na město a jeho okolí.